Kes on Katri

Olen klassiõpetaja eriharidusega tegevõpetaja, kes töötab hetkel ka Tallinna Toomkoolis eesti keele ja kirjanduse õpetajana. Eelnevalt olen õpetanud erinevas vanuses lapsi nii Eestis, Kasahstanis kui Belgias ning töökogemust on mul kogunenud mitme aastakümne jagu. Viimased kümmekond aastat õpetasin eesti keelt ja kirjandust Euroopa Koolis Brüsselis ning olin kogukonnakooli Eesti Kool Belgias eestvedaja ja pikaajaline õpetaja. Seetõttu mõistan ning märkan ma hästi mitmekeelsete laste vajadusi ja probleeme ning pakun meelsasti õpituge ka välismaalt Eestisse ja Eesti kooli tulnud lastele.

Lisaks mitmekülgsele õpetamiskogemusele tavakoolis olen järjepidevalt tegutsenud ka eraõpetajana. Oma tundide läbiviimisel püüan alati lähtuda õpilase eelteadmistest ja kogemustest, pean oluliseks individuaalset lähenemist ja heade õpiharjumuste kujundamist. Nii nooremate kui vanemate õpilaste tunnitegevustes tähtsustan mängulisust ning loomingulisust.

Eratundide eeliseks pean ma võimalust kasutada ja kombineerida erinevaid õppematerjale ning -keskkondi. Õppimisel pean väga oluliseks järjepidevust. Minu suurteks tugevusteks on paindlikkus, kohusetundlikkus ning valmisolek pakkuda õpituge ka nädalavahetuseti nii veebi- kui kontakttunni formaadis. Ma elan ja töötan Tallinna kesklinnas.

Kui tunned, et soovid murele lahendust, täita oma eesmärgid ning oled koostööst huvitatud, siis võta minuga ühendust siin!

Kuula ka minuga tehtud intervjuud “Õpime koos” podcasti 131. episoodis, mille link asub siin!