Tagasiside

Mida ütlevad õpilased?

Äli – 18

Aitasite kõigest väga kiiresti ja loogiliselt aru saada. Peale tundi oli koolis märgatavalt lihtsam teemasi mõista. Hinded paranesid ja tuli enesekindlus ülesandeid lahendada.

Getter – 19

Kerdole jään igavesti tänuvõlglaseks! Iga tund oli sisukas, seletused arusaadavad. Iga Kerdo tund oli produktiivsuse poolest võrdne vähemalt kolme koolitunniga. Ainult kooliõpetaja abiga poleks ma ealesgi nii kõrgeid punkte saanud.

Jonas – 18

Tulin tundidesse alati rõõmsa tujuga ning need olid väga hästi üles ehitatud. Õpetaja oskas teemasid korralikult lahti seletada ja vajadusel pakkus väga head abi ka ülesannete läbilahendamisel.

Aurelius – 16

Mul oli palju lünkasid põhikoolist ning Kerdo eraõpetajana aitas kindlasti minul gümnaasiumisse sisse saamisega. Väga vastutulelik ning toetav, annab aega, et ise mõelda ja kuidagi vastuseni jõuda mitte ei anna neid sulle ette. Sain väga palju uut teada, mis oli kahe kõrva vahele jäänud. Nüüdseks olen gümnaasiumi laias matemaatikas viieline kui muidu olin kolmeline põhikoolis.

Aron – 23

Mõistis suurepäraselt õpilase raskusi ja tugevusi. Sai aru, millisel moel seletada, et just Sina aru saaksid. Soovitan eraõpetaja Kerdo Kristjanit soojalt kõigile abivajajatele.

Kädi – 34

Kogemus oli igati positiivne. Kerdo Kristjan on väga rahulik õpetaja ja seletab kõik üle, kui midagi arusaamatuks jääb. Soovitan kõigile, kellel on matemaatikaga abi vaja.

Inna – 18

Oled hea õpetaja, seletasid rahulikult ja kannatlikult. Sain sinult väga palju abi ning olen selle eest tänulik! 🙂

Eliisa – 21

Sain selgemaks neid matemaatika eksami teemasid, mis jäid koolis puudulikuks ning kinnistada omandatud teadmisi. Ükski tähtis küsimus ei jäänud vastuseta ning positiivne mõju oli ka regulaarsel õppetööl.

Lucas – 16

Tunnid möödusid tegusalt. Seletasite mulle arusaamatud asjad lühidalt ja arusaadavalt lahti. Kõige paremini sai aega kasutatud siis, kui me analüüsisime minu tehtud ülesandeid, mis ma olin enne eratundi lahendanud.

Mida leiavad lapsevanemad?

Tiiu – 41

Kerdo Kristjan on väga asjalik õpetaja, väga meeldiv inimesena, täpne, korrektne – ainult postiivsed kogemused. Laps sai teadmised ja tulemused põhikooli matemaatikas eraõpetaja abil oluliselt paremaks. Soovitan soojalt kõigile õpilastele, kellel matemaatikas täiendavat koolivälist õpet vaja!

Tuuli – 46

Julgen kindlasti soovitada! Kerdo on kohusetundlik, kompetentne ja hea õpetaja ja meeldiv inimene. Aidates valmistuda sisseastumistestideks tegi ta seda süstemaatiliselt, leidis üles nõrgad kohad, andis soovitusi. Lapsega kontakti loomine oli talle lihtne.

Siret – 42

Kerdo Kristjan on super õpetaja. Alati olid tunnid ettevalmistatud ja põhjalikud. Minu pojale meeldis koostöö Kerdoga väga. Ülesannete lahendamist harjutati koos järjepidevalt mitmeid kuid. Minu poolt ka suur-suur tänu pideva tagasiside eest!

Kärolin – 43

Suurepärane kogemus! Hindan Sinu täpsust, kohusetundlikkust, rahulikkust ja eelkõige seda, et suutsid teema pojale selgeks teha. Soovitan kindlalt kõigile.

Kaia – 35

Kerdo suutis motiveerida minu last õppima ja pani tundma huvi matemaatika vastu. Tema positiivne meelestatus on minu hinnangul väga oluline selleks, et laps sooviks õpetajaga koostööd teha ja õppeainet edukalt omandada.

Kaie – 51

Oled väga asjalik, rahulik ja sõbralik õpetaja. Leidsid õpilasega kiiresti ühise keele. Õpilase hinded paranesid tänu sinule kiiresti.

Jaak – 45

Kerdo oli minu tütre koduõpetajana täpne heatahtlik ja tulemuslik. Tütar Brita sai nendest tundidest abi keeruliste teemade mõistmisel.

Jelena – 41

Väga viisakas, meeldiv ja tore inimene, oma ala spetsialist. Laps jäi tundidega väga rahule, suured tänusõnad!

Ele – 44

Positiivne kogemus – laps sai mõne tunniga selgeks selle, mida koolis ei osanud.