Tagasiside

Mida ütlevad õpilased?

Bianca – 19

Kaarel on tark, mõistev ja imeline õpetaja, kes teab millest ta räägib. Tema õpetamisviis teeb õppimise huvitavaks ning tema tunnis ei hakanud kunagi igav. Tänu temale lõpetasin füüsika positiivse hindega. Aitäh Sulle! 🙂

Rasmus – 17

Enne tundidesse tulekut oli minu KT tulemus 41%, kuid pärast eratunde ja iseseisvat õppimist sain tulemuseks 91%. Õpetamisega üldiselt ja Kaareli stiiliga jäin väga rahule. Minule sobis see hästi ning ootasin igat järgnevat tundi. Tundide struktuur oli sobilik ja suhtlus tundides väga avatud: kui tekkis mingi küsimus, sain kohe vastuse.

Maria – 15

Mul oli kaks eesmärki: segadust tekitavatest teemadest arusaamine ning saada füüsika aastahindeks viis. Mõlemad said täidetud! Tundidest oli väga palju abi ja tundsin end koolis füüsikatundides kindlamalt. Kaarel on valmis üht asja alati mitu korda seletama. Tooksin välja ka õpetaja huumorimeele, mis tunnid lõbusaks tegid ja asjaolu, et tunniga jõudsime niivõrd palju tehtud. Samuti meeldis mulle, et õpetaja ei öelnud küsimusele kohe vastust ette, vaid juhendas vihjetega kuni ma vastuse ise leidsin.

Mathias – 15

Esimesse tundi tulles ei osanud ma eriti midagi ning poleks ilmselt ka matemaatika eksamit läbinud. Lühikese ajaga sain teemad piisaval tasemel selgeks ning olin eksami tulemuse üle isegi üllatunud. Teiste eraõpetajatega pole ma varem nii kiirelt õppinud.

Mida leiavad lapsevanemad?

Mare – 45

Äärmiselt tore õpetaja, kes minu lapse sõnul õpetab ka keerulisemaid teemasid väga huvitavalt ja arusaadavalt. Soovitame soojalt!

Kaidi – 46

Tütre väitel oli tundidest väga palju kasu. Matemaatika eksami tulemus oli üle meie ootuste ja ta sai soovitud gümnaasiumisse sisse. Lapsevanema vaates oli meie tulemus super. Tütar on öelnud, et õpe oli väga hea ning ta sai aru kõigest, mida koolis oma õpetaja selgeks ei osanud teha. Suured tänud Kaarlile: oled kindlasti paljudele abiks!

Angelika – 50

Igati positiivne kogemus. Kuna ma ise füüsikast palju ei mäleta, siis oli eratundidest kõvasti abi. Laps väga kiitis: õpetaja on rahulik ja konkreetne, tema selgitused arusaadavad. Laps julges tunnis küsimusi küsida ning erinevaid teemasid arutada. 

Kirsti – 45

Kui proovieksami sai mu laps 30%, siis peale eratunde oli tulemus eksamil 78%. Suur rõõm on vaadata millise entusiasmiga ta nüüd matemaatika ülesandeid lahendab. Trimestri hinne tuli hea ja laps kiitis, et Kaarel õpetas asjad hästi selgeks.