Tagasiside

Mida ütlevad õpilased?

Kirke – 16

Elan Belgias ja õpin koolis prantsuse keeles. Vaatamata sellele, olen saanud ülimalt heal tasemel eesti keele õpet üheksa aasta jooksul, ja seda just tänu Katri eratundidele. Kohati keerulise programmi suutis ta alati lihtsaks ja põnevaks muuta. Arvan, et eesti keele oskus tuleb mulle elu jooksul kasuks ning olen selle eest Katrile ääretult tänulik. 🙂

Nella – 14

Katri on väga tore õpetaja. Eratunnid on huvitavad ning vaheldusrikkad, graafik paindlik. Ta pakub alati suurt valikut eri kirjandusteoseid, mida lugeda. Tundides vestleme sageli ka muidu aktuaalsetest teemadest ja ajaloost.

Mida leiavad lapsevanemad?

Katrin – 40

Katri on igas mõttes väga professionaalne õpetaja: tuleb tundi alati ettevalmistunult ning arvestab alati lapse taset ja huve. Eratundide ülesehitus on intensiivne ja põnev ning erinevad teemad käiakse läbi nii, et laps leiaks endale põneva nurga. Õpetaja Katri on konkreetne ja nõudlik, ent samal ajal soe ja aus, nii et laps julgeb tunnis uudishimutseda ning avaldada arvamust. Oleme mõlemad tema tundidega väga rahul!

Liina – 47

Katri andis minu lastele aastaid eesti keele eratunde. Olen veendunud, et just tänu Katrile on minu laste eesti keele oskus väga hea, vaatamata sellele, et elame välismaal. Katri on väga professionaalne, järjekindel ning suudab mis tahes eas lapsed õppima motiveerida. Ta peab alati oma lubadustest kinni ja pakub välja paindlikke lahendusi. Katri on ka mitmekülgne isiksus, kellega on olnud suur rõõm koostööd teha nii minul kui minu lastel.

Mari-Liis – 44

Katri on super õpetaja!! Ühest küljest on tunnid võrreldes klassikalise koolitunniga suhteliselt vabas vormis ent, teisest küljest valitseb neis piisav distsipliin, isegi kui teha eratunde veebi vahendusel. Minu tüdrukutel on väga korralik eesti keel, hoolimata sellest, et igapäevaselt nad oma koolis eesti keeles ei õpi ning eesti sõprugi/koolikaaslaseid on minimaalselt.

Kairi – 44

Minu laps käinud eratundides juba ca aasta ning edasiminek eesti keeles on olnud väga hea. Ka laps ise on igati rahul oma tulemuste ja Katri õpetamise viisiga!

Anu – 49

Olen kogemusega väga rahul, sest laps ei ole kunagi eesti keele tundi läinud vastumeelselt ega selle õppimist küsimuse alla seadnud. Eratundide osas meeldis mulle Katri paindlikkus, kui vahel oli vaja tunde ümber tõsta ning hästi klappis ka see, kui abiõpetaja lapse juures meil kodus käis. Kõik toimub väga hästi ka veebi vahendusel.