Kes on Mirell

Olen mitmekülgne haridusentusiast, kelle südameasjadeks on haridus, tehnoloogia, ettevõtlus ja sport. Naudin korraga mitmete tegevuste tegemist, olles alati aktiivne ning hakkamist täis. Usun, et väljakutsete vastuvõtmine on võti eduni ja kui tegeled asjadega, mis Sind tõeliselt huvitavad, saavad tulemused olla vaid head.

Mul on töökogemus erakooli informaatikaõpetajana ja oman ka sama eriala magistrikraadi. Lisaks olen mentor Cerebrum Hub’is, kus tegeletakse täiskasvanute ümberõppega, ning olen töötanud ka lektorina ettevõtluskõrgkoolis Mainor, kus andsin magistrantidele infosüsteemide arendamise loenguid. 

Lisaks karjäärile IT valdkonnas olen alates 2021. aastast pühendunud ka matemaatika õpetamisele. Minu armastus matemaatika vastu on ajas vaid kasvanud, sest teades valemeid ja seoseid, saab lahendada absoluutselt igasuguseid ülesandeid. Minu eesmärk on jagada oma teadmisi ja kogemusi õpilastega, julgustades neid õppima nii IT-d kui ka matemaatikat.

Minu õpetamisstiil on kannatlik, rahulik, motiveeriv ja sõbralik. Julgustan õpilasi katsetama erinevaid tegevusi ning pean oluliseks, et õpilaste kogemused oleksid täis eduelamusi, arengut, mitmekülgsust ja tunnustust. Olen valmis toetama kõiki, kes soovivad oma matemaatikaalaseid teadmisi ja oskusi parandada. Tean, et kõik õpilased on võimelised saavutama matemaatikas häid tulemusi, kui läheneda õppimisele personaalselt. 

Kui tunned, et soovid täita oma eesmärgid ning oled koostööst huvitatud, siis võta ühendust siin!