Kes on Kerli

Olen süsteemne ja empaatiline eraõpetaja, kes läheneb igale lapsele personaalselt, tema tugevusi ja arengukohti arvesse võttes. Oma töös hindan vahetut suhtlust õpilasega ning positiivse õpikeskkonna loomist. Aitan valmistuda kõikvõimalikeks teadmiste kontrollideks ja eksamiteks ning aitan järele õpingutes maha jäänud õpilasi. Seejuures õpetan, kuidas saada üle sageli lapsi kimbutavast ärevusest eesseisvate kontrolltööde ees.

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli informaatika erialal, kus muuhulgas puutusin kokku ka kõrgema matemaatikaga. Lisaks olen õppinud Taanis Aarhusis VIA University College’is ning omandasin seal kolledžikraadi (AP) rahvusvahelise turunduse ja müügi erialal. Olen töötanud pikemat aega ingliskeelses keskkonnas, mistõttu on mul laialdane kogemus inglise keele praktiseerimises ja selle kasutamises professionaalses keskkonnas.

Suhtlen õpilase ja vanematega siiralt ning annan konstruktiivset tagasisidet, mis aitab lapsel edasi liikuda. Minuga on võimalik õppida nii põhikooli taseme matemaatikat kui ka inglise keelt, millega olen valmis abistama nii põhi- kui keskkooli õpilasi.

Minu hobideks on male ning sudokude ja muude jaapani numbrimõistatuste lahendamine. Soovi korral nakatan nende oskustega hea meelega ka oma õpilasi! 🙂

Kui tunned, et soovid minu juurde tunni kirja panna ja õppima asuda, siis võta ühendust siin!